مسابقه پیامکی ایرانسل
مسابقه پیامکی
                                                        
درباره وبلاگ

انواع مسابقات پیامکی ایرانسل و همراه اول
اطلاع رسانی درمورد مسابقات
ایمیل مدیر:
amirsadat5@gmail.com
جهت سوال در مورد مسابقه یا راهنمایی فقط پیامک بدید درصورت تماس جواب داده نخواهد شد
شماره جهت پیامک: 09308526836
مدیر وبلاگ : mina
نویسندگان
نظرسنجی
از مسابقات کدام شرکت بیشتر استقبال میکنید؟صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سه شنبه 20 خرداد 1393 :: نویسنده : mina
مسابقه آقای خاص!-از۱۸خرداد ۱۳۹۳ تاپایان مسابقات جام جهانی

مسابقه آقای خاص!

موضوع: افزایش اطلاعات فوتبالی کاربران در مورد تک تک مسابقات جام جهانی با پیش بینی مجموع شماره های بازیکنان یک تیم در زمین و همچنین نام بازیکن زننده گل

تاریخ برگزاری:

شروع مسابقه: ۱۸خرداد ۱۳۹۳
پایان مسابقه: پایان مسابقات جام جهانی

برگزار کننده: شرکت بلوط

تعداد سؤالات: ۱۲۶ سوال مربوط به شماره بازیکنان و ۶۳ سوال در مورد زننده گل در هر بازی

قیمت هر سؤال: ۱۲۰ تومان

حامی: بلوط

جایزه این دوره:

۵۰ میلیون تومان برای آقای خاص
۱۰ کارت هدیه ۱.۵ میلیون تومانی
۱۵ کمک هزینه سفر تفریحی ۱ میلیون تومانی
۱۵ تبلت ایسوس فون پد me

برای دیدن اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید...


آغازمسابقه:

کاربران با ارسال هر گونه پیامک به شماره ۲۰۱۴۴ به عضویت این سرویس درخواهند آمد. سپس
در ابتدا پیغام خوش آمد بهمراه یک راهنمایی کوتاه در مورد جشنواره دریافت خواهد نمود و پس از آن اولین سؤال درباره حدس مجموع شماره پیراهن بازیکنان یک تیم در اولین بازی پیش رو دریافت خواهد کرد.

نکته: منظور از مجموع شماره پیراهن بازیکنان، مجموع شماره پیراهن بازیکنانی است که از ابتدا در ترکیب قرار گرفتند. بازیکنان تعویضی در طول بازی محاسبه نخواهند شد.
 پس از آن در پیام بعدی از کاربر درخواست می شود تا مجموع شماره تیم دیگر در آن بازی را حدس بزنند. این رویه در مورد اولین بازی های پیش رو طبق تقویم جام حهانی ادامه خواهد داشت. با توجه به شماره های جام جهانی که از ۱ تا ۲۳ باید انتخاب شوند، عدد ارسالی می بایست بین ۶۶ تا ۱۹۸ باشد.
در صورتی که کاربر عدد اشتباهی ارسال نماید پیغام خطا با توضیح و راهنمایی ارسال خواهد شد تا کاربر با دانش بیشتری بازی را ادامه دهد.

نکته: در صورتی که کاربر مثلا در روز دهم مسابقات به این جشنواره بپیوندد، اولین سوال بر اساس بازی پیش رو ارسال خواهد شد. لذا کاربر فقط می تواند بازی بعدی را حدس بزند نه بازی هایی که قبلا انجام شده است.

پس از پاسخ به این سؤالات، قبل از شروع بازی ها طبق تقویم از کاربر خواسته می شود تا نام بازیکنانی که در نزدیکترین بازی های پیش رو گل میزنند را ارسال نماید. در صورتی که کاربر تصور می کند یک بازیکن قطعا گل می زند یا چند گل می زند می تواند چندین پیام حاوی نام بازیکن را ارسال کند تا امتیاز خود را چند برابر نماید.
پس از انجام بازی ها کاربر در روز بعد امتیاز خود را طبق الگوی مشخص شده دریافت خواهد کرد و می تواند بازی های بعدی را ادامه دهد.
کاربر می تواند هر زمان با ارسال کلمه next وارد مسابقات مربوط به بازی های بعدی شود. این روند برای سایر بازی ها ادامه دارد.

نحوه امتیاز دهی:

ارسال هر حدس در مورد مجموع شماره پیراهن ها ۲۰۰ امتیاز دارد و در صورتی که این حدس درست باشد این امتیاز تبدیل به ۲۰۰۰ خواهد شد.

در قسمت زننده گل در بازی الگوی امتیاز دهی به این شکل در سیستم محاسبه خواهد شد:
۵۰امتیاز * تعداد گل های زده شده توسط یک بازیکن * تعداد دفعاتی که کاربر آن نام را ارسال کرده است

نام بازیکنان جام جهانی به شکل فارسی و انگلیسی در سیستم وارد شده است لذا این امتیاز دهی خودکار خواهد بود. اما با توجه به اینکه کاربران ممکن است با املای متفاوتی یک نام را بفرستند، نام ها مجددا نیز بررسی خواهند شد تا در صورتی که نام با املای دیگری ارسال شده باشد باز هم امتیاز تعلق گیرد.
عضویت در مسابقه رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک‌های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سؤالات برای کاربر ارسال می‌شود.
سؤال آخر و یادآوری امتیاز هر روز به‌طور اتوماتیک برای ثبت‌نام‌کنندگان فرستاده می‌شود و در صورتی‌که کاربر بخواهد می‌تواند به سؤالات بعدی در آن روز پاسخ دهد. شرکت کننده می‌تواند به بیش از یک سؤال در روز نیز پاسخ دهد. وی همچنین مجاز است به تمامی سؤالات مجاز در آن بازه زمانی حتی طی یک روز پاسخ دهد.

نمونه پیام:

خوش آمدید!
آقای خاص باشید و چالش های هیجان انگیز را درست حدس بزنید تا امتیازات خود را چند برابر کنید و برنده باشید.
50میلیون تومان فقط یکی از جایزه هاست!
هر پاسخ 120تومان
خروج از کل مسابقات ارسال EXIT
 
روز اول مسابقات نزدیکه و هیجان بینظری منتظر شماست!
مجموع شماره های پیراهن بازیکنان داخل زمین تیم برزیل چی خواهد بود؟
عدد ارسالی باید بین 66 تا 198 باشه
هر حدس 200 امتیاز و حدس درست 2000 امتیاز!
حالا وقت هیجان خاص برای آقای خاص است!در بازی های پیش رو کدام بازیکن زننده گل می باشد. نام بازیکن را به 20144 بفرستید و امتیاز بگیرید.پیش بسوی عنوان آقای خاص!
 
کارت عالیه!
فرستادن اسم این بازیکن رو ادامه بده یا اسم دیگه ای رو بفرست.اگر بازیکن گل بزنه به تعداد دفعات فرستادن اسم بازیکن امتیاز شما چند برابر میشه.
ادامه بده!


نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می‌تواند دستور EXIT را به شماره ۲۰۱۴۴ ارسال کند.

تذکر مهم:

با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی‌ها شرکت داده خواهد شد.
کاربران هر زمان پس از لغو عضویت می‌توانند مجدداً وارد مسابقه شده و مسابقه را از اولین سوال موجود ادامه دهند. در این‌صورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی ایشان افزوده خواهد شد.

کاربران در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه و راه‌های کسب امتیاز می‌توانند کد POINTS را به ۲۰۱۴۴ ارسال نمایند.

نحوه امتیازگیری:

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
پیش بینی صحیح شماره هر تیم
2000
به ازای هر گل بازیکن پیش بینی شده
50
به ازای هر تلاش برای حدس در صورت نادرست بودن حدس
200

مثال: اگر کاربر نام نیمار را بعنوان زننده گل ۵ بار ارسال نماید و نیمار دو گل به ثمر برساند امتیاز کاربر به این شکل خواهد بود :

۵*۲*۵۰: ۵۰۰ امتیاز

ساعت خوش:  پس از مرحله گروهی مسابقات، در هر مرحله امتیازات دو برابر مرحله قبل خواهد بود. مثلا امتیاز یک هشتم نهایی دو برابر مرحله گروهی و مرحله یک چهارم ۴ برابر مرحله گروهی خواهد بود.

امتیاز طلایی: کلیه پیش بینی های مربوط به تیم ایران امتیاز دو برابر خواهد داشت.

کاربر هر زمان با ارسال HELP می تواند نکته های بازی و امتیازگیری بیشتر را دریافت کند.


نحوه قیمت‌گذاری:

ارسال پیامک به ۲۰۱۴۴ رایگان است. این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال پیامک عضویت و پاسخ به سوالات هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس، سرویس ارزش افزوده محسوب می‌شود، مشترکین فقط در ازای پیامک‌های دریافتی بعدی از سیستم هزینه پرداخت خواهند کرد.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس‌های پایه یک اپراتور (مثلاً ارسال پیامک) ارائه می‌شوند. بنابراین در قیمت‌گذاری این گونه سرویس‌ها، پیامک‌های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک‌های معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست (فقط در ازای دریافت سؤالات از کاربر هزینه کسر خواهد شد)، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می‌گردد، قیمت پاسخگویی به هر سؤال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:

کاربرانی که امتیاز بیشتر داشته باشند دارای تعداد اعتبار بیشتری برای شرکت در قرعه کشی هستند.
همچنین کاربرانی جهت جایزه بزرگ شرکت داده می شوند که حداقل ۳ مسابقه کامل را حدس زده باشند کرده باشند ( یعنی در مورد ۶ تیم حدس زده باشند. درست یا غلط بودن مهم نیست).

نکته:

جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می‌گردد.

اعلام برندگان:

قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.

شماره پشتیبانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

نوع مطلب : شرکت بلوط، 
برچسب ها : مسابقه پیامکی آقای خاص، مسابقه آقای خاص، مسابقه آقای خاص!-از۱۸خرداد ۱۳۹۳ تاپایان مسابقات جام جهانی، شرکت بلوط، برندگان مسابقه پیامکی آقای خاص، برندگان مسابقه پیامکی ایرانسل، ایرانسل،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic